Producenci
Promocje
140cm - Judoga GREEN HILL Kids 250gsm - JSK-10464
140cm - Judoga GREEN HILL Kids 250gsm - JSK-10464
139,00 zł 99,00 zł
kpl.
GREEN HILL Buty bokserskie PS-006 Black
GREEN HILL Buty bokserskie PS-006 Black
219,00 zł 95,00 zł
para
GREEN HILL Buty bokserskie SSB-1802 Blue
GREEN HILL Buty bokserskie SSB-1802 Blue
269,00 zł 129,00 zł
para
GREEN HILL Buty bokserskie SSB-1802 Red
GREEN HILL Buty bokserskie SSB-1802 Red
269,00 zł 129,00 zł
para
Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

 

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: boks-sklep@cager.pl

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres podany przez Sprzedawcę lub adres nadania (znajdujący się na liście przewozowym), jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik,
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Wzór formularza odstąpienia od umowy [tutaj]

 

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: boks-sklep@cager.pl lub drogą pocztową na adres Cager Magazyn ul. Marii Konopnickiej 23, 05-270 Marki. Odsyłanie reklamacji należy wcześniej uzgodnić z pracownikiem sklepu aby reklamacja mogła został odesłana na prawidłowy adres odpowiedniego punktu/magazynu do odpowiedniej osoby zajmującej się reklamacjami.

W związku z obecnie panującą pandemią COVID-19 i rozprzestrzeniania się korona wirusa, ze względów higienicznych nasz sklep wprowadził procedury bezpieczeństwa w przypadku przyjmowania reklamacji. Reklamacje produktów używanych dłużej niż 6 mies, jak również produktów które mają kontakt ze skórą lub potem osoby go użytkującej, będą nie przyjmowane. Takie zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na e-mail wraz ze zdjęciami i skanem formularza reklamacyjnego, do każdej reklamacji będziemy podchodzić indywidualnie.

Produkty firmy Green Hill zgodnie z aktualnymi wytycznymi producenta z 01.2022r objęte są 3 miesięczną gwarancją na produkty ze skóry naturalnej i 1 miesiąc na produkty ze skóry syntetycznej. Akcesoria takie jak rękawice bokserskie mają prawo się zużywać szybciej w zależności od stopnia intensywności ich użytkowania, utrzymania higieny, rodzaju prowadzonego treningu, oraz używanych przyrządów. Jeśli w danym produkcie może istnieć ukryta wada, taka wada najczęściej ujawnia się w w pierwszych 2-3tyg użytkowania i taki produkt powinien zostać wymieniony na nowy.

Reklamowany towar należy wysłać na adres podany przez Sprzedawcę, lub adres nadania przesyłki (znajdujący się na liście przewozowym)

W związku z wadą możesz żądać:

 • wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

 • obniżeniu ceny,
 • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem jednego roku od dnia wydania rzeczy.

Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Formularz reklamacyjny plik do pobrania [tutaj]

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl