Producenci
Promocje
GREEN HILL Buty bokserskie PS-006 Black
GREEN HILL Buty bokserskie PS-006 Black
219,00 zł 99,00 zł
para
O firmie

 

Jesteśmy sklepem który od wielu lat z powodzeniem działa na Polskim rynku sprzedaży Internetowej. Do tej pory nie wkładaliśmy wysiłku by czarować klientów, jak to potrafią inne sklepy. Nie przykładaliśmy wagi do klientów którzy wzrokowo kupują towar. Zawsze stawialiśmy na rzetelność, kompetencję, profesjonalizm i zawsze oferowaliśmy produkty najwyższej jakości, z górnych półek. Wszystko dlatego aby nasz klient wiedział że produkt zakupiony, da mu dużo satysfakcji w uprawianiu sportu jaki lubi. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.
 

 

 

 

Jako sklep Internetowy nie posiadamy własnych magazynów, a adres pod którym się mieścimy jest adresem przeznaczonym do fakturowania. Wszystkie pytania prosimy kierować pod numery telefonów, adres e-mail. Sprzedaż odbywa się poprzez trzy formy płatności [przy czym jedną z nich staramy się niebawem uruchomić]:
 

1. wysyłka za pobraniem [paczki wysyłamy firmą Siódemka, czas realizacji 24h, większość kurierów kontaktuje się z klientem odnośnie odbioru paczki] płatność następuje u klienta przy otrzymaniu paczki. Wszystkie paczki są ubezpieczone, w razie jakich kolwiek niezgodności
 

2. płatność na konto przelewem, paczki wysyłane są po wpłynięciu na nasze konto przelewu. Ta forma płatności jest tańsza i czas realizacji uzależniony wyłącznie od czasu wykonania i wpłynięcia przelewu. Paczki są wysyłane na takich samych zasadach z realizacją 24h przez firmę 7Siódemka.
 

3. płatności kartą kredytową, jest to szybka i nie problemowa realizacja zamówienia. Tańsza jak przy przelewie i szybsza jak przy pobraniu. Tę formę staramy się w niedługim czasie włączyć.

  

Wszystkie wysyłane przez nas paczki są ubezpieczone, gdyby wystąpiła sytuacja iż paczka dotarła by otwarta lub uszkodzona, klient proszony jest o wypełnienie u kuriera wniosku. Nie możemy odpowiadać za jakość paczek jaka dociera do klienta, z naszej strony robimy wszystko aby uniknąć takich sytuacji. Stąd mamy umowę z firmą UPS gdyż uważamy iż jest to najlepsza firma kurierska na świecie.
 

 

4. odbiór osobisty, przy odbiorze osobistym płatność może być dokonana osobiście lub kartą kredytową, ewentualnie po wcześniejszej wpłacie na konto bankowe przelewu. Na wszystkie wątpliwości i pytania odpowiadamy telefonicznie lub mail.
 

 

Zgodnie z umową między naszą firmą a producentami sprzętu, odbiory osobiste są możliwe w filiach naszych partnerów:

Sprzedaż:

Wszystkie zakupione towary wysyłamy do klienta kurierem UPS w przypadku niestandardowych wysyłek korzystamy z usług OPEK i Siódemki. Wysyłamy po wcześniejszym ustaleniu formy płatności: przelew bankowy lub płatność przy odbiorze. Istnieje możliwość również ODBIORU OSOBISTEGO, w tym celu zapraszamy do naszego partnera z którym współpracujemy na odbiory osobiste paczek. Proszę zawsze przy odbiorze osobistym podać iż są Państwo z naszego sklepu, a w niektórych przypadkach na hasło BOKS-SKLEP jest możliwość uzyskania rabatu [jeżeli zakupiony sprzęt na sklepie takiego rabatu nie otrzymał] w tym celu prosimy pytać się u danego sprzedawcy.

 

 

Wszystkie odbiory zakupionego sprzętu firmy GREEN HILL, EVERFIGHT są możliwe w:

 

Hurtownia SPORT STYL, ul. Fortowa 21 Blizne Łaszczyńskiego

05-082 Stare Babice [pon-pt. 9-17] [dojazd w okolice autobus 714]

 

 

 

Wszystkie odbiory zakupionego sprzętu firmy MOHAVE, EMPO są możliwe w:

 

Sklepie Sportowym EMPO, ul. Obozowa 82 A paw. 15 [I piętro]

01-242 Warszawa [pon-pt. 9-18] [róg Obozowej i Eryka Dahlberga/Deotymy]

 

  

WWW.FULL-SPORT.PL oraz WWW.BOKS-SKLEP.PL na obecną chwilę nie posiada punktu stacjonarnego do odbioru osobistego. 

Wszystkie pytanie prosimy kierować pod nasz nr. telefoniczny, będziemy odpowiedzi jak i możliwości jak najłatwiejszej formy zakupu sprzętu.

 

 

 
 

 

Kontakt z nami, jak i adres do fakturowania dla firm:

Telefon: 0-518 947 860 [pn-pt: 9-17]

Gadu-Gadu: 6378253

E-mail: boks-sklep@tlen.pl

   

Właścicielem sklepu i całą obsługą sklepu zajmuje się firma CAGER, wszystkie informacje dotyczące firmy znajdą Państwo na stronie firmy pod adresem:

www.cager.pl

   

Dane do przelewu:

CAGER - KRZYSZTOF ZAKRZEWSKI

BH SBD/WARSZAWA:  70 1030 0019 0109 8530 0039 3071

  

  

Katalogi stron na których można nas znaleźć:

FULL-SPORT.PL Katalog Sklepów
   
    Katalog stron Katalog stron internetowych KRS
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl